Smaller Default Larger

„Na bal, na bal, do sal, do sal.
Wodzirej na przedzie korowód powiedzie …”

    24 stycznia 2020r. barwnym korowodem rozpoczął się w naszej szkole bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową, udekorowaną kolorowymi balonami, serpentynami i bibułami. Dzieci wystąpiły w ciekawych, różnobarwnych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki, jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w różnych zabawach i konkursach prowadzonych przez wodzirejów. Zwycięzcy nagradzani byli słodyczami i ogromnymi brawami. Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami, oglądając zdjęcia na szkolnej fotogalerii… 

 

Dorota Urbańczyk, Alicja Haranin