Smaller Default Larger

„Hej ludzie, idą święta.
Świeci gwiazda uśmiechnięta.
Znowu jest w prezentach cały świat.”

 

DSC_0284
DSC_0263
DSC_0268
DSC_0277
DSC_0270
DSC_0278
DSC_0279
DSC_0275
DSC_0256
DSC_0267
DSC_0271
DSC_0254
DSC_0258
DSC_0280
DSC_0281
DSC_0266

Święta tuż,tuż.....

            Święta zbliżają się wielkimi krokami. Społeczność szkolna, rodzice mogli poczuć magię prawdziwych świąt uczestnicząc w tegorocznym  Kiermaszu Bożonarodzeniowym „Lądeckiej Jedynki”  7 grudnia. Kiermasz świąteczny organizowany w naszej szkole stał się już tradycją. Jest to okazja do zatrzymania się w przedświątecznej krzątaninie i spędzenia kilku miłych chwil w towarzystwie przyjaciół, w pięknym otoczeniu, przy muzyce. Z  przyjemnością gościliśmy  tego dnia kuracjuszy,gości oraz  mieszkańców miasta.

            Pojawiły się dwa stoiska pełne smakowitych domowych wypieków, przygotowanych przez rodziców. Można było także nabyć i pokosztować  świątecznych  specjałów. Serwowano  barszcz czerwony z pasztecikami, chleb ze smalcem, kawę lub herbatę. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Największą popularność oraz sympatię wzbudził „Nasz” Mikołaj, z którym każdy „duży i mały”  chciał sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Sobotnie przedpołudnie było zatem prawdziwą ucztą dla ucha i ciała. Kiermasz upłynął w  miłej atmosferze. Cieszył się dużym zainteresowaniem  gości – przyjaciół naszej szkoły.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację Kiermaszu. Rodzicom, którzy przygotowali wypieki,barszcz,paszteciki i smalec. Szczególne podziękowania kieruję do Pana Dyrektora Grzegorza Webera, który bezinteresownie wsparł  i aktywnie uczestniczył w Kiermaszu- Dziękuję Mikołaju :-)

Serdeczne podziękowania składam:

  • Panu Mirosławowi Bryg, Piotrowi Adamusowi za nieocenioną pomoc techniczną, transport i wsparcie.
  • Zaangażowanym Rodzicom za poświęcony czas, chęci i wytrwałość: Pani Paulinie Bera, Gracjanie Pazdyk, Justynie Danik, Gabrieli Naporowskiej-Rodak, Annie Knopek, Elżbiecie Grędzie, Marcie Galas, Michalinie Bończak, Agnieszce Ogórek, Marzenie Hajik, Panu Adamowi Susło.
  • Pani Prezes Uzdrowiska Lądek-Długopole S.A za udostępnienie miejsca w „Wojciechu”
  • Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Lądek-Zdrój za udostępnienie placu.
  • Panu Dyrektorowi Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju za wypożyczenie namiotu.
  • S.C. WILLAMARIANNA z Lądka-Zdroju za wypożyczenie ławek i stołów.
  • Albrechtshalle - Kawiarni Wiedeńskiej za użyczenie prądu.
  • Piekarni Henryk Sobolewski za ufundowanie pieczywa.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Marta Adamus