Międzynarodowy Dzień bez Przemocy, który obchodzony jest 2 października był inspiracją do tego, aby w naszej szkole cały miesiąc poświęcić na edukację w tym obszarze. Szacunek, uprzejmość, uśmiech i serdeczność to zachowania, które zawsze mają dominować wśród całej szkolnej i lądeckiej społeczności.
    Happening 4 października, w którym wzięli udział uczniowie Lądeckiej Jedynki, Liceum Ogólnokształcącego oraz dzieci z Lądeckiego Przedszkola, był wyrazem sprzeciwu wobec przemocy.

STOP PRZEMOCY

Dziękujemy Zespołowi Interdyscyplinarnemu w Lądku – Zdroju za sfinansowanie materiałów promocyjnych akcji- baloników i baneru.

zdj (15)
zdj (12)