Smaller Default Larger

    Międzynarodowy Dzień bez Przemocy, który obchodzony jest 2 października był inspiracją do tego, aby w naszej szkole cały miesiąc poświęcić na edukację w tym obszarze. Szacunek, uprzejmość, uśmiech i serdeczność to zachowania, które zawsze mają dominować wśród całej szkolnej i lądeckiej społeczności.
    Happening 4 października, w którym wzięli udział uczniowie Lądeckiej Jedynki, Liceum Ogólnokształcącego oraz dzieci z Lądeckiego Przedszkola, był wyrazem sprzeciwu wobec przemocy.                           

                                                                      STOP PRZEMOCY

Dziękujemy Zespołowi Interdyscyplinarnemu w Lądku – Zdroju za sfinansowanie materiałów promocyjnych akcji- baloników i baneru.

zdj (5)
zdj (11)
zdj (12)
zdj (10)
zdj (9)
zdj (15)
zdj (8)
zdj (13)
zdj (7)
zdj (6)
zdj (4)
zdj (14)
zdj (17)
zdj (2)
zdj (1)
zdj (18)
zdj (3)
zdj (16)