Smaller Default Larger
zdje (6)
zdj (1)
zdje (4)
zdje (7)
zdj (9)
zdj (8)
zdje (2)
zdj (11)
zdj (6)
zdj (16)
zdj (10)
zdj (5)
zdje (3)
zdj (14)
zdj (3)
zdj (4)
zdj (12)
zdj (2)
zdj (7)
zdje (1)
zdje (5)
zdj (15)
zdj (17)
zdj (13)
Wyprawa klas ósmych na najwyższy w okolicy szczyt zostanie niezapomniana.  Znieśliśmy dzielnie trudy górskiej wyprawy, rozpaliliśmy ognisko przy schronisku, zjedliśmy pieczone kiełbaski, wysmagał nas wiatr, widzieliśmy nową wieżę widokową na szczycie Śnieżnika. Największą nagrodą były fascynujące widoki ze szczytu i szlaku, zaczarowana kraina, z której nie chciało się wracać. W tajniki Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego wprowadził nas Pan Radosław Pasionek, nasz przewodnik. Nasi opiekunowie, czyli Pani Joanna Maskiewicz, Pani Beata Ludwiniak, Pani Beata Tarasińska, ksiądz Marek Nowak, Pani Barbara Schab  mobilizowali nas do wytrwałego marszu i wspierali nas, okazali się też wytrawnymi piechurami. Dawka świeżego powietrza, ruch w towarzystwie rówieśników w pięknej scenerii to świetny sposób na rozruszanie organizmu i odskocznia od codzienności.
 
Polecamy