Pierwszaki na dobre zadomowiły się w naszej szkole. Dbamy wspólnie, aby atmosfera w szkole i klasie była dla nich jak najbardziej przyjazna i zachęcająca do nauki. Dbamy także o ich bezpieczeństwo. Uczniowie klasy pierwszej "a" i pierwszej "b"  pod czujnym okiem wychowawczyń Pani Marty Adamus i Pani Doroty Weber poznawały zasady ruchu drogowego, uczyły się znaków oraz bezpiecznych sposobów poruszania się w ruchu pieszym. W piątek 17.09 wiedzę teoretyczną sprawdzały w praktyce. Krótki spacer po mieście był okazją do ćwiczeń w przechodzeniu przez przejście dla pieszych, do wyszukiwania znaków drogowych i określania ich znaczenia. Bezpieczna droga do i ze szkoły to dla naszych pierwszaków teraz "bułka z masłem".

zdj1 (2)
zdj1 (1)