KONKURSY
SPORT
Sukcesy uczniów SP 1
w Lądku-Zdroju
 
PROGRAMY
PROJEKTY
Programy edukacyjne
i wychowawcze w naszej szkole.
 
AKTUALNOŚCI
Najnowsze wydarzenia
i informacje z życia szkoły.

 
FOTOGALERIA
Wydarzenia szkolne zatrzymane w kadrze.

 
Smaller Default Larger

Nasza uczennica klasy 8a Zespołu Szkół w Lądku- Zdroju AGATA BRUDNIK zajęła 7 miejsce wśród dziewcząt w klasyfikacji indywidualnej w finale mistrzostw Szkół Dolnego Śląska w Igrzyskach Młodzieżowych Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim , który odbył się 9 marca na Czarnej Górze. 

Jak informują organizatorzy, w finale brało udział 250 uczestników i walczyli oni o tytuł lidera. Warunki pogodowe były niezwykle trudne. Padający śnieg i silny wiatr utrudniał przejazd zawodnikom, dlatego nie wszyscy ukończyli zawody. 

Tym bardziej gratulujemy Agatce jej umiejętności narciarskich oraz wielkiej ambicji. 

Gratulujemy trenerowi Panu Tomaszowi Żerebeckiemu i życzymy dalszych sukcesów.