Smaller Default Larger

Zdalne zajęcia w świetlicy szkolnej

 Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

  W świetlicy  spędzamy razem dużo czasu, odrabiamy lekcje, malujemy, wycinamy, gramy w różne gry. Zachęcamy Was, abyście równie kreatywnie spędzali czas w domu - z rodzicami, dziadkami oraz rodzeństwem. W obecnej sytuacji potraktujcie to jak oderwanie się od domowych obowiązków, których jest teraz pewnie więcej, jak relaks i odpoczynek.

  W celu atrakcyjnego zagospodarowanie czasu wolnego od nauki, rozładowania stresu i napięcia proponujemy Wam zabawę z wykorzystaniem ciekawych stron internetowych.   

Inspirujcie się pomysłami, bawcie się i mądrze spędzajcie czas. Dajemy wam kilka pomysłów w postaci adresów do stron internetowych. Są tam gry edukacyjne, malowanki do wydrukowania, pomysły na interesujące prace plastyczne, quizy i wiele innych. Możecie też zrobić sami karty do gier, pograć w kalamubry. Wiemy, że Wasza kreatywność nie zna granic . Dbamy o to, aby umilić Wam czas. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Propozycje zajęć są różnorodne.

Grażyna Błażewicz

 

 

 

 Zdalna Galeria

Uczniów zdolnych

 

„Julia Kątny - „Malowanie solą”

 

 

Cieszymy się, że zajęcia sprawiają Wam dużo radości i są sposobem na ciekawe spędzenie czasu wolnego od nauki.

 

  Oto, co napisała Julia Kątny: „Bardzo dobrze mi się pracowało. Była to wspaniała zabawa. Zrobiłam tę pracę trochę innym sposobem, ponieważ nie miałam jednej potrzebnej rzeczy. Bardzo lubię wykonywać takie pracę, ponieważ jest przy tym super zabawa. Mam nadzieję, że chociaż zrobiłam innym sposobem to i tak jest dobrze. Jest to miłe spędzanie czasu, ponieważ zamiast grać w gry komputerowe można świetnie się bawić malując. Postaram się w domu robić więcej takich niesamowitych prac. Dla mnie to sama przyjemność. Jest to super zabawa.”

 

 Julia Kątny - praca z masy solnej Grupcio”

 

 

  „Zdjęcie ukazuję moją figurkę z masy solnej. Była przy tym niesamowita zabawa. Super mi się pracowało. Mojej figurce nadałam również imię. Stworek nazywa się Grupcio. Zajęło to nie dużo czasu, lecz zabawa była niesamowita. Spędziłam bardzo fajnie i przyjemnie czas”.

Julia Kątny

 

 

 „Na zdjęciu widać moje ozdoby wiosenne. Są to trzy kolorowe kwiatki. Mam zamiar rozwiesić je w pokoju. Bardzo lubię robić takie ozdoby”.

Julia Kątny

 

 

 

 

 

 

Anastazja Świerk - zajączek i bałwanek

 

Martyna Popowicz - praca pt.”Abstrakcyjny Anioł”