Smaller Default Larger

    14.12.2016 roku  odbyła się V edycja konkursu pięknego czytania „ Mistrz Czytania 2016" klas czwartych, piątych i szóstych, poprzedzony testem ze znajomości treści przeczytanych książek. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów.  W II etapie o  mistrzowski tytuł walczyło 12 uczniów naszej szkoły.  Uczniowie mieli za zadanie przeczytać wylosowany fragment utworów.  Jury w składzie nauczycieli polonistów i nauczyciela bibliotekarza  oceniało wyrazistość, płynność, bezbłędność i intonację czytania.

Komisja w składzie :  M. Linka, W. Bulanda i  B. Ludwiniak.

Tytuł Mistrza Czytania uzyskali uczniowie :

„ Mistrz Czytania 2016  klas czwartych”: Dawid Muszyński

„ Mistrz Czytania 2016  klas  piątych ” : Zuzanna Gałka

„ Mistrz Czytania 2016  klas  szóstych” : Ines Hans

GRATULUJEMY!