KONKURSY
SPORT
Sukcesy uczniów SP 1
w Lądku-Zdroju
 
PROGRAMY
PROJEKTY
Programy edukacyjne
i wychowawcze w naszej szkole.
 
AKTUALNOŚCI
Najnowsze wydarzenia
i informacje z życia szkoły.

 
FOTOGALERIA
Wydarzenia szkolne zatrzymane w kadrze.

 
Smaller Default Larger

26 kwietnia 2023 klasa 4a pod opieką Pani Adrianny Szymańskiej i Pani Barbary Schab udała się do lądeckiej strzelnicy. Czas zleciał nam bardzo szybko, bo atrakcji było moc. Poznaliśmy ciekawostki świata zwierząt z tutejszych lasów, wiemy na co zwrócić uwagę w lesie, aby więcej widzieć i słyszeć. Potrafimy rozpoznawać odgłosy z lasu i wiemy do jakich zwierząt należą. Rozpoznamy "suknie zimowe i letnie" otaczającej fauny. Świetnie bawiliśmy się poznając stanowiska strzeleckie - prawdziwi strzelcy mają do pokonania nie lada trudności i muszą umieć strzelać do przeróżnych tarcz (uciekających i latających:). Wisienką na torcie naszej wyprawy było wspaniałe ognisko z pyszną kiełbaską i sokiem malinowym. Wróciliśmy zadowoleni, pełni wrażeń i pachnący ogniskiem. Naszymi gospodarzami byli Panowie z Lądeckiego Koła Łowieckiego Darz Bór oraz Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego: Pan Sylwester Dembny, Mieczysław Krywienko, Leszek Maliszewski, Łukasz Głowacki.

Bardzo dziękujemy za wspaniałą lekcję przyrody i pyszny poczęstunek.StrzelnicaPokaż galerie