KONKURSY
SPORT
Sukcesy uczniów SP 1
w Lądku-Zdroju
 
PROGRAMY
PROJEKTY
Programy edukacyjne
i wychowawcze w naszej szkole.
 
AKTUALNOŚCI
Najnowsze wydarzenia
i informacje z życia szkoły.

 
FOTOGALERIA
Wydarzenia szkolne zatrzymane w kadrze.

 
Smaller Default Larger

29 marca w gmachu Starostwa Powiatowego we Wrocławiu odbył się wojewódzki finał ogólnopolskiego konkursu „Poznajemy Parki Krajobrazowe”. Do Wrocławia zjechały reprezentacje najlepszych szkół z Dolnego Śląska, które wzięły udział rozgrywkach finałowych. Organizator konkursu - Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych przygotował dwa zestawy pytań, które sprawdzały wiedzę przyrodniczą  oraz umiejętność rozpoznawania chronionych ptaków. W tej trudnej rywalizacji przedstawiciele naszej szkoły - Krzysztof Andrzejczak, Borys Marciniak, Jakub Pasionek zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 5 miejsce - gratulujemy :)